Повернення та обмін

Захист прав споживачів

Спортивне харчування класифікується як продукт харчування. Відповідно до додатку № 3 постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 року № 172, продовольчі товари належної якості не підлягають поверненню. Водночас, згідно зі частиною першою, статті 9 Закону України “Про захист прав споживачів”, непродовольчі товари належної якості можуть бути повернуті або обміняні протягом 14 днів з моменту покупки (не враховуючи день покупки), за умови, що вони не розпаковані, не використовувались і наявний фіскальний чек. Вимоги споживача розглядаються лише після уточнення прізвища, імені та по батькові замовника, номера замовлення та повної комплектації товару.

Що робити, якщо я хочу повернути чи обміняти товар?

Діяти потрібно наступним чином:

 – Зв’язатися з менеджером по телефону або в месенджері де Ви робили замовлення;

 – Згідно інструкцій менеджера відправити товар назад в магазин.

 – Після отримання та вивчення товару в магазині з вами зв’яжеться менеджер, уточнивши питання обміну або повернення вартості.

 – Обмін товару або повернення коштів з боку магазину «UKRATLET» можливе лише після отримання товару, що не підійшов, працівниками магазину.

У яких випадках може бути відмовлено в обміні/поверненні товару?

Відмова в обміні/поверненні товару може бути з наступних причин:

 – порушена цілісність гарантійних пломб, фірмової упаковки і т.п.;

 – є механічні або інші пошкодження, які виникли внаслідок умисних або необережних дій покупця чи третіх осіб;

 – було вчинено несанкціоноване втручання, ремонт або заміна внутрішніх комунікацій і компонентів товару, порушена конструкція чи схема товару.

Спортивний одяг, аксесуари та взуття можна обміняти лише у таких випадках:

Відмінність від замовлення:

 – товар не відповідає зазначеному в замовленні;

 – товар має невірний колір;

 – кількість товару не відповідає замовленій.

 – Непридатність товару.

 – Невідповідний розмір.

Зверніть увагу!

Звертаємо Вашу увагу на те, що посилки, відправлені з пересилкою за рахунок одержувача, ми не отримуємо. У цьому випадку посилки повертаються відправнику. У разі якщо повернення посилки сталося з вини магазину, а саме:

 – товар не відповідає опису на сайті магазину;

 – код отриманого товару не відповідає коду замовленого товару;

 – бракований товар.

В такому разі ми відшкодуємо Вам вартість пересилки.

Зверніть увагу! Відповідно до інформації Державної санітарно-епідеміологічної служби України, з 20 вересня 2015 року припинено видачу санітарно-епідеміологічних висновків. Це пов’язано з набуттям чинності Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо харчових продуктів”. Отже, для продажу спортивного харчування не потрібні санітарно-епідеміологічні висновки.