Про нас

Магазин спортивного харчування, одягу та аксесуарів «УкрАтлет» працює на ринку України з 1999 року, який співпрацює з провідними виробниками : 

 KFD Nutrition, NutraLabs , Nutricost , Adrenaline Sports Nutrition, Origin of nutriments, Gold Labs research&development , SciFit Sports Nutrition,Power System, Mivolis, Power Pro, BioTech USA Nutrition , BSN Nutrition, Optimum Nutrition, Scitec  Nutrition, Universal Nutrition, Weider Nutrition, Now Foods, Olimp Sport Nutrition, Puritan’s Pride ,MST Nutrition ,SAN Nutrition ,OstroVit , та ін., товари, які відповідають європейським стандартам якості.

Крім того, ми є офіційними дилерами в Україні таких брендів як:   

KFD Nutrition, NutraLabs ,  Adrenaline Sports Nutrition, Origin of nutriments, Gold Labs research&development , SciFit Sports Nutrition, EnergiVit , Shepa, MORDEX , Cleacco, Mivolis.

 Спеціалісти нашого інтернет-магазину допоможуть Вам визначитися із вибором даного продукту спортивного харчування, кожен продавець з нашої команди безпосередньо надасть Вам консультацію для правильної дієти, для набору мязевої маси, боротьби з надлишковою вагою, відновленням після отриманих травм. Звичайно, як і кожна компанія, нам приємно коли Ви зупинили свій вибір на   компанії «УкрАтлет».

Для чого використовують спортивне харчування?

Спортпіт – це одна з трьох складових успіху бодібілдера – разом з тренуваннями і внутрішньою мотивацією, його функції:

 • Корекція фігури: спалювання жиру, контроль маси – набір або зниження.
 • Професійні цілі: нарощування маси, «сушка», зміцнення суглобів, підвищення витривалості, сили, контроль якості сну. 
 • Профілактика авітамінозу, попередження старіння організму – вітаміни, мінерали та антиоксиданти.
 • Дієтичне  та функціональне харчування для людей з підвищеним вмістом цукром, непереносимістю лактози, потребою в підвищеному вмісті білків, жирів або вуглеводів.
 • Профілактика хронічних і гострих форм захворювань.

Ви знайдете відповідь на свій запит, що стосується спортивного харчування та вітамінів на основі рослинних екстрактів і будь яких інших добавок для Вашого здоров’я.

Ми безпосередньо знаходимся в місті Львові за адресами: 

 1. Проспeкт Свободи, 41 (другий поверх) Центр- Оперний театр
 2. вул.Зубрівська, 38 (Спортивний клуб SportLife -АТБ Маркет) Сихів, 
 3. вул. Щирецька, 38 (СК Olimp) ринок Південний. 

Крім цього ми активно працюємо на просторах Інстаграм https://www.instagram.com/ukratlet_com та Фейсбук https://www.facebook.com/ukratlet.com.ua

Асортимент спортивного харчування, одягу та аксесуарів «УкрАтлет»

У нашому магазині можна купити  спортивного харчування одяг та аксесуари для людей різного ступеня підготовки:

 • Аксесуари (рукавички, пояса для схуднення, скакалки, пляшки для води, шейкера, бандажі та фіксатори, резинки для підтягувань, канати, напульсники, лямки,капи.
 • Плавання (аксесуари для плавання, плавки чоловічі, купальники жіночі, окуляри, товари для сауни, тапочки, шапочки для плавання).       
 • Товари на вагу (BCAA, креатин моногідрат, глютамін, соєвий протеїн, мальтодекстрин,сироватковий протеїн, казеїновий протеїн) 

Бажаємо Вам вдалих покупок!!! Ваш «УкрАтлет»